Finexa

FINEXA w Thomson Reuters

19 czerwca wiodący dostawca informacji finansów międzynarodowych, Thomson Reuters, zaprosił członków FINEXA na śniadanie, podczas którego przedstawił prezentację Eikon-service (połączenie instrumentów finansowych i informacyjnych) w siedzibie firmy  w Warszawie w budynku Atrium.

Dzięki systemowi Eikon-service, użytkownicy mogą tworzyć zindywidualizowane informacje i usługi, zestaw składający się z wiadomości, danych, widoków rynkowych, analiz, przewodników, monitorów i wielu innych możliwości handlowych.

12 członków FINEXA uczestniczyło w spotkaniu i prezentacji przedstawionej przez Thomasa Friedrichkeit i Benjamina Paliwody (z biura w Wiedniu).

Oprócz  oferty rabatu dla członków FINEXA, Thomson Reuters, dla wewnętrznej komunikacji FINEXA, zaproponował swój system komunikacji „Messenger”  ( 130.000 uczestników).  Przedstawiona propozycja brzmiala interesująco  i będzie ona omówione przez Zarząd FINEXA w najbliższych tygodniach . FINEXA planuje dalsze tego typu spotkania  -jak z Thomson-Reuters- w niedalekiej  w przyszłości.

Na zdjęciu: Ireneusz Leszcz, Jacek Zając, Tomasz Friedrichkeit, Benjamin Paliwoda, Marcin Wesołowski, Rafał Chraboł.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *