Finexa

Spotkanie w Galerii Fibak

Popołudniu przed ćwierćfinałem Euro 2012 Portugalia-Czechy (21 czerwca) członkowie FINEXA spotkali się „po pracy” w Galerii Fibak na warszawskim Krakowskim Przedmieściu. Pomimo, że Ronaldo i jego zespół mieszkali  w Hotelu Victoria zaledwie 100 metrów dalej, a wielu fanów i dziennikarzy czekało na zewnątrz budynku, ze znalezieniem miejsca parkingowego nie było problemu.
Po przywitaniu wszystkich przez Członka Zarządu FINEXA Tomasza Dąbrowskiego, były tenisista Wojciech Fibak opowiedział zebranym o jego przygodach w świecie sztuki  i handlu sztuką. Podkreślił, że sztuka polska zdecydowanie jest niedowartościowana w porównaniu do podobnych dzieł twórców z zachodu Europy, a inwestycje w sztukę wydają się być dobrym pomysłem. Pan Wojciech Fibak jest zadowolony ze współpracy z Domem Aukcyjnym Abbey House SA, bankiera sztuki i partnera wieczoru, który był reprezentowany przez Pana Jakuba Kokoszkę, Prezesa firmy. Jakub Kokoszka opowiedział o finansowym wymiarze i korzyściach jakie można uzyskać dzięki nowym produktom finansowym opartym o dzieła sztuki. Partnerem spotkania była także Kancelaria Finansowa Matczuk i Wojciechowski, zajmująca się doradztwem w obszarach: funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń oraz corporate finance,  reprezentowana przez jednego z partnerów zarządzających – Tomasza Matczuka.
Wydarzenie w Galerii Fibak otworzyło cykl spotkań w mniej formalnej atmosferze, gdzie na bok schodzą sprawy codziennych problemów, z którymi borykają się dyrektorzy finansowi, a pierwszy plan zajęła uczta dla oka i ducha, czyli tym razem malarstwo polskich twórców młodego pokolenia. Uczestnicy eventu zgodzili się z tym, że spotkania „po pracy” w Galerii Fibak powinny być kontynuowane. Po zebraniu opinii od uczestników, wkrótce będziemy informować o kolejnym terminie spotkania.
Uczestnicy, dzięki uprzejmości Winkolekcja.pl, mieli możliwość degustacji win specjalnie dobranych na tę okazję. Oryginalny catering dostarczyła restauracja-bistro „Sto900” z ulicy Solec 18/20.
FINEXA dziękuje gospodarzom i sponsorom!
Specjalne podziękowania dla Pani Joanny Stopyry z Abbey House oraz Anity Obłozy z Finexa za wkład w organizację spotkania!

Jakub Kokoszka, Wojciech Fibak, Tomasz Dąbrowski

Krystyna von Nathusius, Andrzej Dmochowski, Wojciech Fibak, Justyna Błaszczyk

Jarosław Malik, Marta Tarapata, Tomasz Kuciel

Tomasz Wlazło, Tomasz Michał Dziekan, Norbert Chandryko, Ireneusz Leszcz

Piotr Wieczorek, Tomasz Matczuk, Jakub Kokoszka, Jacek Zając

Andrzej Miszczak, Joanna Stopyra, Tomasz Dąbrowski

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *