Finexa

Relacja ze spotkania CFO Knowledge Exchange: Praktyczne podejście do optymalizacji procesów biznesowych

Pierwsze w tym roku śniadanie biznesowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Finexa wspólnie z MDDP Business Consulting, które odbyło się 6 lutego 2015 r. poświęcone zostało optymalizacji procesów biznesowych. Temat cieszył się szczególnym zainteresowaniem uczestników, tym bardziej wobec stale rosnącego zapotrzebowania firm na zwiększenie ich efektywności.

Dyskusja skoncentrowana była nie tylko na analizie najskuteczniejszych metod i narzędzi wykorzystywanych przy optymalizacji procesów, ale również sposobach analizy zainicjowanych w firmie zmian. Jednocześnie spotkanie miało charakter forum wymiany doświadczeń zawodowych w zakresie poprawy efektywności procesów oraz kwestii związanych z usprawnieniem tychże procesów dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu mierników efektywności, opracowaniu właściwego planu wdrożenia czy wreszcie systematycznemu doskonaleniu procesów w organizacji. Zarazem założeniem inicjatorów spotkania było przekazanie wiedzy praktycznej w oparciu o liczne case study.

Prowadzącym oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania, o których już wkrótce poinformujemy na stronach: https://www.finexa.org/ oraz  http://www.mddp-bc.pl/.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *