Finexa

Bibby Fair Pay Run – zapoBIEGAJ zatorom płatniczym.

Bibby Fair Pay Run – zapoBIEGAJ zatorom płatniczymto pierwszy bieg, który zwraca uwagę na problemy przedsiębiorstw z zatorami płatniczymi. Dba nie tylko o kondycję fizyczną uczestników, ale także o kondycję polskiej gospodarki!

Właśnie dlatego zostaliśmy partnerem tego wydarzenia.

Jak wystartować w Bibby Fair Pay Run?

Najpierw należy odpowiedzieć sobie na dwa pytania:

  1. Czy chcę przez 30 dni regularnie biegać (ewentualnie maszerować lub spacerować) i sprawdzić swoją kondycję?
  2. Czy zależy mi na tym, aby relacje w polskiej gospodarce były fair, a firmy traktowały się wzajemnie z szacunkiem i regulowały faktury w terminie?

Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno z powyższych pytań brzmi „tak”, należy między 1 maja a 6 czerwca 2021 r. wejść na stronę internetową Bibby Fair Pay Run, wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę za pakiet startowy. A potem – ruszyć do biegu!

Bieg wirtualny – co to znaczy?

Przymusowa praca w domu, ograniczenia wyjazdów, zamknięte obiekty sportowe, odwoływane zawody – wiele z nas cierpi z powodu braku aktywności fizycznej. Stąd rosnąca popularność biegów wirtualnych, czyli wyzwań, do których mobilizuje się grupa osób, zjednoczona wspólnym celem.

Bibby Fair Pay Run to bieg wirtualny – a zatem: biegaj, gdzie chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz!

Każdą aktywność, zarejestrowaną na sportowym zegarku, czy w aplikacji smartfona, uczestnicy powinni wgrywać na stronie biegu. W ten sposób będą mogli porównać swoje wyniki z osiągnięciami innych biegaczy. Czas na realizację wyzwania to maksymalnie 30 dni od zarejestrowania swojej pierwszej aktywności.

Trasa

Uwaga wytrawni biegacze!

Do pokonania jest 150 km w ciągu 30 dni. Trasa została symbolicznie wyznaczona dookoła miejscowości Zator. Start i meta na Rynku w Krakowie, a po drodze malownicze małopolskie pagórki. Ale wcale nie trzeba jechać do Zatoru, można biegać w parku koło domu, albo innym dowolnie wybranym miejscu. Na stronie biegu będzie można śledzić, w którym puncie tej wirtualnej trasy znajduje się uczestnik.

Uwaga początkujący biegacze i miłośnicy nordicwalking!

Minimalny dystans to tylko 50 km do pokonania w ciągu 30 dni!Warto spróbować, bo przecież nie od dziś wiadomo, że regularna aktywność fizyczna podnosi odporność organizmu.

Dla firm

W ramach Bibby Fair Pay Run prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa i firmowa. Liczba kilometrów pokonanych przez uczestników reprezentujących jedną firmę (lub drużynę) będzie się sumować.

Zapraszamy wszystkie firmy, które chcą dawać dobry przykład i promować płacenie faktur w terminie. Pokażmy, że w gospodarce wszyscy jesteśmy za siebie odpowiedzialni, a szczególnie teraz, w czasie pandemicznego kryzysu.

Akcja charytatywna

Startując w Bibby Fair Pay Run uczestnicy mogą również pomóc dzieciom z porażeniem mózgowym i chorobami sprzężonymi. Wystarczy podczas rejestracji dorzucić choćby drobną kwotę na rzecz Fundacji SUPER SPRAWNI, która prowadzi przedszkole terapeutyczne, żłobek oraz zajęcia z integracji sensorycznej i logopedii.

Pakiet startowy

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma:

  • Unikalny medal
  • Upominki sportowe od partnerów
  • Certyfikat

Można także rozszerzyć pakiet o koszulkę techniczną „zapoBIEGAJ zatorom płatniczym” lub opaskę sportową.

Zapisy i więcej informacji o biegu: Bibby Fair Pay Run

Partnerzy biegu

Sponsorem tytularnym akcji jest Bibby Financial Services, największa niezależna firma faktoringowa, działająca na polskim rynku od blisko 20 lat. Bibby Financial Services pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom w utrzymaniu płynności finansowej, jednocześnie edukując je w zakresie prowadzenia i rozwoju biznesu.

Do grona partnerów Bibby Fair Pay Run zapoBIEGAJ zatorom płatniczym dołączyli: Atinea, Autenti,Biznes na Ostro,British-PolishChamber of Commerce, CRIF,Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych FINEXA, Ligocki Kancelaria, Magazyn Firma, Serwis Faktoringowy, Polar,Praca dla Biegacza oraz Klub Zabiegane Dni.

Patronat medialny objęły: Newsweek, MyCompany, Magazyn Bieganie.

Organizatorem biegu jest agencja Futurama Sp. z o.o., obecna na rynku od ponad 8 lat i działająca pod marką Human Signs.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *