Finexa

Współpraca Finexa z Grupą Sparta brokers

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wizytówkę Grupy SPARTA, z którą Stowarzyszenie FINEXA nawiązało współpracę.

Grupa SPARTA działa z powodzeniem na polskim rynku ubezpieczeń od niemal 20 lat, sukcesywnie zwiększając portfel Klientów.

Od początku działalności jesteśmy zorientowani na kompleksową i profesjonalną obsługę brokerską w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego i zarządzenia ryzykiem dla przedsiębiorstw z wielu branż w tym między innymi z segmentu transportowego, paliwowego, budowlanego, produkcyjnego oraz jednostek z sektora publicznego – zapewnia Anna Mazurkiewicz Prezes Zarządu Sparta Re.

Mając na uwadze specyfikę obsługiwanego portfela Klientów Grupy SPARTA, specjalizujemy się w ubezpieczeniach majątkowych, w tym ubezpieczeniach budowlano- montażowych, ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz transportowych, jak również finansowych w zakresie zabezpieczenia należności i gwarancji ubezpieczeniowych. Nasi eksperci w ramach serwisu brokerskiego gwarantują również opiekę w zakresie dostosowania benefitów pracowniczych. Z sukcesem poprawiamy istniejące programy uzyskując optymalizację kosztów przy maksymalizacji świadczeń.

W kooperacji z naszymi Klientami jako wartość nadrzędną stawiamy dążenie do budowania długofalowej relacji opartej na wielowymiarowej wartości dodanej płynącej dla przedsiębiorstwa we współpracy ze Sparta mającą odzwierciedlenie w postaci indywidualnie dostosowanego pokrycia ubezpieczeniowego, przy jednoczesnej optymalizacji poziomu finansowego.

Realizując powierzoną nam reprezentację, konstruujemy niestandardowe programy ubezpieczeniowe “szyte na miarę”, a w przypadku dużych i skomplikowanych ryzyk poszukujemy pokrycia ubezpieczeniowego na międzynarodowych rynkach za udziałem Spółki z Grupy wykonującej działalność brokera ubezpieczeniowego i reasekuracyjnego – SPARTA Re.

Jeżeli chcesz sprawdzić ofertę Grupy SPARTA napisz na adres: biuro@spartare.pl lub zadzwoń: 600-251-785.

Załączamy również wizytówkę Grupy SPARTA opublikowaną przez Miesięcznik Ubezpieczeniowy w sekcji “Almanach Brokerów – Rekiny Ubezpieczeń”

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *