Finexa

Relacja ze spotkania w centrali Poczty Polskiej

17 listopada w siedzibie centrali Poczty Polskiej spotkali się członkowie Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych Finexa i biznesowi klienci narodowego operatora z kadrą kierowniczą oraz ekspertami z Grupy Kapitałowej Poczty, aby poznać najnowsze rozwiązania pocztowe.

W panelu „To, co warto wiedzieć o Poczcie Polskiej” przedstawiciele narodowego operatora opowiedzieli o finansach firmy, ich strukturze oraz głównych źródłach przychodu. W drugiej części spotkania zaprezentowali korzyści z nowoczesnych usług pocztowych jakie Poczta Polska oferuje swoim biznesowym partnerom.
W prezentacji otwierającej spotkanie Tomasz Dąbrowski, członek zarządu Poczty Polskiej odpowiadający za finanse opowiedział o skali działania firmy, biznesowym otoczeniu oraz przedstawił dane na temat wyników finansowych Poczty.
Artur Bar reprezentujący spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe zaprezentował kompetencje firmy w zakresie tworzenia cyfrowych produktów dla biznesu. Opowiedział również o obecnej ofercie PPUC neoznaczku, neoliście czy usługach marketingowych dla e-commerce.
W kolejnych prezentacjach pocztowi eksperci Michał Gawryluk oraz Renata Goss-Nowak pokazali jak pocztowa oferta skierowana do firm może korzystnie wpływać na biznesowe procesy i przynosić wymierne korzyści. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja nt. usług Direct Mail Poczty Polskiej, które są jednymi z najskuteczniejszych narzędzi marketingu bezpośredniego.

Materiały do pobrania znajdują sie pod poniższymi linkami:

materiały 1

materiały 2

materiały 3

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *