Finexa

Pierwszy Certyfikat Polecenia Finexy

4. października 2013 dwóch członków zarządu Finexy – Tomasz Wlazło i Sebastian Goschorski – przyznało w głównej siedzibie PKO w Warszawie Certyfikat Polecenia kierownictwu PKO TFI SA. Zarząd uzgodnił, że produkt PKO Płynnościowy SFIO jest godny polecenia z uwagi na jego innowacyjny charakter. Jest to fundusz inwestycyjny, noszący wiele cech lokaty bankowej, zapewniający szybki dostęp do gotówki, brak opłat manipulacyjnych za dostęp do niej, a jednocześnie oferujący planowaną oczekiwaną stopę zwrotu ponadnormatywnie wyższą w stosunku do rentowności relewantnej klasycznej lokaty bankowej. Tym samym może on stanowić pomocne narzędzie do zarządzania nadwyżkami pieniężnymi dla dyrektorów finansowych firm. Jest to pierwsze Polecenie produktu, który Finexa przyznała swojemu partnerowi strategicznemu.
Przedstawiciele Finexy i PKO potwierdzili, że współpraca będzie zacieśniana w przyszłości. W ramach tej współpracy organizowane będą wspólne śniadania biznesowe, a członkowie Finexy mogą liczyć na specjalne oferty.

Michał Paszkowski (z-ca Dyr. Marketingu, PKO TFI), Bartłomiej Pokora (Kierownik Zespołu Instytucjonalnego, PKO TFI), Krzysztof Muryn (Managing Director, PKO TFI), Tomasz Wlazlo (FINEXA), Sebastian Goschorski (FINEXA), Wojciech Pykało (Dyrektor Centralnego Regionalnego Oddziału Korporacyjnego w Warszawie, PKO BP).

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *