Finexa

Pierwsze spotkanie z cyklu Leadership Breakfast by Page Executive & Finexa

22 września w Pałacu Sobańskich przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Leadership Breakfast by Page Executive & Finexa”. W wydarzeniu wzięło udział 55 dyrektorów finansowych, zarówno członków Stowarzyszenia Finexa, jak również klientów Page Group.
Spotkanie otworzyła powitaniem uczestników Patrycja Ptaszek-Strączyńska. Prezes Finexy i dyrektor finansowy Macrologic podziękowała partnerowi, Page Group, za doskonałą organizację spotkania.
Następnie prelekcje wygłosili Małgorzata Szturmowicz, Group CFO Idea Bank, Paweł Wierzbicki, Dyrektor w PageGroup oraz Marcin Petrykowski, Dyrektor Zarządzający Standard & Poor’s. Omówiono tematykę obejmującą ścieżkę i rozwój kariery CFO, zwłaszcza w kierunku roli CEO (Małgorzata Szturmowicz), zmieniającą się rolę CFO i cechy potrzebne dyrektorom finansowym przyszłości (Paweł Wierzbicki) oraz rating jako narzędzie wykorzystywane w pracy CFO (Marcin Petrykowski).
Po prezentacjach odbyły się dyskusje z uczestnikami spotkania moderowane przez członków zarządu Finexy – Cezarego Klimonta (dyrektor w Gras Savoye) oraz Tomasza Dąbrowskiego (Group CFO Poczty Polskiej).

O Page Executive

Page Executive jest częścią PageGroup, która powstała w Wielkiej Brytanii w roku 1976. W ciągu 40 lat grupa urosła do pozycji jednej z największych globalnych firm rekrutacyjnych.
Page Executive każdego roku realizuje ponad 1500 projektów executive search na całym świecie. Polski zespół z sukcesami wspiera klientów w pozyskiwaniu członków zarządu, dyrektorów oraz szefów regionalnych (np. EE, CEE, EMEA) w szeregu branż i sektorów rynku, na pozycje stałe oraz interim. Jedną z kluczowych specjalizacji zespołu są rekrutacje na stanowiska CFO.

Prezentacje ze spotkania można pobrać pod tym adresem.

Sala konferencyjna w Pałacu Sobańskich

Powitanie i wprowadzenie przez Patrycję Ptaszek-Strączyńską (Macrologic, Finexa)

Małgorzata Szturmowicz (Idea Bank)

Monika Sowa (Stanton) zabiera głos w dyskusji.

Paweł Wierzbicki (Page Group) mówi o ciągłych zmianach pozycji CFO.

Cezary Klimont (Gras Savoye, Finexa)

Dariusz Malarenko (InPost)

Izabela Jagosz-Kuchta (IBM) mówi o badaniu dotyczącym relacji pomiędzy członkami zarządu.

Jerzy Glinka (Dr Gerard) zadaje pytanie podczas panelu dyskusyjnego

Tomasz Dąbrowski (Poczta Polska, Finexa) zapowiada prelekcję Marcina Petrykowskiego.

Marcin Petrykowski (S&P Global)

Magdalena Kowalewska (Grupa Wydawnicza Foksal) zadaje pytanie Marcinowi Petrykowskiemu.

Yannick Coulange (dyrektor zarządzający PageGroup w Polsce) i Patrycja Ptaszek-Strączyńska

Networking

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *