Finexa

Invento Capital wspólnie z Finexa tworzy Klub Aniołów Biznesu

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu naszych szanownych członków, miło mi poinformować, że właśnie powstała inicjatywa stworzenia miejsca, gdzie wszyscy z naszego grona zainteresowani inwestowaniem w innowacyjne projekty i startapy będą mogli wymieniać swoje pomysły, doświadczenia. Być może też pojawi się szansa by wspólnie inwestować lub wspierać się nawzajem unikalnymi i specjalistycznymi kompetencjami. Bardzo często „tzw smart money” jest kluczowym składnikiem sukcesu nowych projektów biznesowych.
Myślę, że obecne czasy tym bardziej potwierdzają, że we współpracy jest siła i o wiele więcej można osiągnąć działając we wspólnie z innymi niż indywidulanie.
Jako wieloletni finansista https://www.linkedin.com/in/jacek-murawski-8472737/ zacząłem przygodę Anioła Biznesu po 2005 roku i działalność ta pasjonuje mnie do dzisiaj. Jest nie tylko niezwykle ciekawa i inspirująca, ale tworzy również ścieżkę do rozwoju działalności biznesowej po okresie tzw full time etatowej pracy w firmie czy korporacji.
Jeśli jesteś zainteresowany taką formą współpracy bardzo zapraszam do kontaktu.
Jacek Murawski
Jacek@invento.vc