Finexa

XIII Międzynarodowa Konferencja Stowarzyszenia Interim Management

Data wydarzenia:

7 marca 2024

Czas wydarzenia:

08:30

Lokalizacja wydarzenia:

Arche Hotel Krakowska

Świat dynamicznie ewoluuje, stawiając przed przedsiębiorstwami konieczność dostosowywania się do zmieniających warunków prawnych, społecznych, technologicznych. W obliczu wyzwań gospodarczych, kluczowym elementem sukcesu staje elastyczność i szybkość adaptacji, a Interim Management wyłania jako strategiczne narzędzie osiągania sukcesów.

Obserwujemy wzrost zapotrzebowania na specjalistów, którzy projektowo przeprowadzają transformacje firm, rozwijają struktury organizacyjne oraz optymalizują kluczowe obszary biznesowe. W szybko zmieniającym się otoczeniu, rola Interim Managerów staje coraz istotniejsza.

Podczas naszej konferencji skupimy się na najważniejszych wyzwaniach rynku, analizując aspekty kluczowe dla skuteczności projektów czasowych oraz rozwoju kariery Interim Managerów. Planujemy dyskusje m.in. temat roli Managerów w skalowaniu i dalszej profesjonalizacji firm rodzinnych właścicielskich przyspieszeniu transformacji spółek sektora publicznego.

Nie ograniczymy się jedynie do zagadnień technologicznych, skupimy także na zmianach społecznych i wymiarze ludzkim w efektywnym zarządzaniu procesem zmian. Będziemy rozmawiać językiem projektów, trendów, możliwości, ale również wyzwań zagrożeń.

Planujemy panelowe dyskusje, studia przypadków, merytoryczne prelekcje i sesje networkingowe. Naszymi prelegentami będą wybitni eksperci biznesu, kadra zarządzająca, członkowie zarządów, rad nadzorczych, właściciele firm oraz doświadczeni Interim Managerowie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy XIII Międzynarodowej Konferencji SIM. Partnerstwo z nami to nie tylko sposobność do wzmacniania relacji biznesowych, ale także aktywny wkład w rozwój rynku Interim Management i efektywne dotarcie do środowiska Managerów.

Zapraszamy do współpracy i udziału w największym wydarzeniu branżowym branży Interim Management Polsce!

Monika Buchajska-Wróbel,

Wiceprezes Zarządu SIM

 

 

Dla członków Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA rabat specjalny:

Link do wydarzenia:

https://konferencjesim.org/#sponsors

Sorry, Event Expired

Lokalizacja wydarzenia:

  • Arche Hotel Krakowska
  • Warszawa

Data Wydarzenia

  • 7 marca 2024 08:30 - 17:00
Udostępnij to wydarzenie
ADD TO YOUR CALENDAR