Finexa

FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023

Data wydarzenia:

6 października 2022

Czas wydarzenia:

09:00

Lokalizacja wydarzenia:

Centrum Konferencyjne ADN

FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023

Finanse przyszłości: Ludzie, Organizacja, Technologia.

Już w październiku odbędzie się premierowa debata roku FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023: Finanse przyszłości: Ludzie, Organizacja, Technologia.

Forum zostało zaprojektowane we współpracy z Radą Programową, w skład której weszli Dyrektorzy Finansowi z różnych branż w Polsce. Tematem przewodnim tej edycji Forum jest wpływ skutków pandemii oraz zmieniających się uwarunkowań polityczno-ekonomicznych na rolę i priorytety pracy Dyrektora Finansowego. Premierowa debata roku FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023 to platforma dla profesjonalistów zarządzania finansami z różnych branż w Polsce służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego Dyrektora Finansowego, wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu. Naszym celem jest dostarczenie zestawu najwyższej jakości inspiracji, informacji i narzędzi, prowadzących do doskonalenia praktyki.

Forum odbędzie się w dniach 6-7 października 2022 roku w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 56. Program został podzielony na sesje wspólne oraz równoległe. Uczestnik sam wybierze ścieżkę tematyczną, w której sam będzie chciał wziąć udział. Dużo czasu zostało także przeznaczone na networking.

Wszelkie informacje można znaleźć tutaj: https://forum-dyrektorfinansowy.pl/

 

Członkowie Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych Finexa otrzymują specjalny rabat – 15%.

Zarejestruj się już dzisiaj i wpisz specjalny kod zniżkowy, który otrzymasz od nas!

Zapraszamy do udziału w Forum!

Sorry, Event Expired

Lokalizacja wydarzenia:

  • Centrum Konferencyjne ADN
  • Grzybowska 56
  • Warszawa

Data Wydarzenia

  • 6 października 2022 09:00 - 7 października 2022 - 16:45
Udostępnij to wydarzenie
ADD TO YOUR CALENDAR